15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan, adının verildiği okulda anıldı.

Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu lisesinde, Ufuk Sohbetleri programı kapsamında

04.10.2022 16:15, 2 ay önce eklendi.
15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan, adının verildiği okulda anıldı.

okula ismi verilen 15 Temmuz Şehidi Özel Harekâtçı Ufuk Baysan, ailesinin ve okul öğrencilerinin katılımıyla anıldı.

“Ufuk Sohbetleri” programları koordinatör öğretmenii Mustafa Parlatan tarafından düzenlenen” Oğlum Şehit Ufuk Baysan” adlı söyleşiye 15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan’ın babası Ramazan Baysan Annesi Hanife ve Eşi Nur Baysan katıldı.

Okul çok amaçlı konferans salonunda düzenlenen söyleyişe Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aysen Çelik, Özel harekât Bölge Müdürü Arif Özdemir, Okul Müdürü İsmet Ersoy ve çok sayıda okul öğrencisi katıldı.

Söyleyişinin oturum başkanlığını üstlenen Mustafa Parlatan, konuklarına Şehit Ufuk Baysan’ın hayatından, Çocukluğu, Öğrencilik hayatı ve mesleği konularında kesitler sordu.

Baba Ramazan Baysan “ Aile olarak Balkan göçmeni olarak Düzce’ye geldik ve orada ikamet etmekteyiz. 2 oğul yetiştirdik bunlardan biri Ufuk idi. Şehit olan oğlum Ufuk Baysan, özellikle vatanına ve mesleğine karşı çok duyarlı ve inançlıydı. Görevinin aşığı idi. Böyle bir oğula sahip olduğumuz için gururluyuz. Nur içinde yatsın. Vatanımız sağ olsun” dedi.

Söyleşinin tamamlanmasından sonra 15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysa’ın Annesi Hanife Baysan, Eşi Nur Baysan ve Babası Ramazan Baysan’a günün anısına çiçek ve plaketlerini, Okul müdürü İsmet Ersoy, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aysen Çelik ve Özel Hareket Bölge Müdürü Arif Özdemir tarafından takdim edildi.

Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen  “Ufuk Sohbetleri” programı çekilen aile fotoğrafıyla son buldu

Anahtar Kelimeler: 15temmuzkonyaşehirokulisim

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant