Mebrur Turizm ile Çok yakında Irak Kerbela Üzerinden Umre `ye Gidiyoruz

Türkiyede Dini İnanç Turları Denildiğinde İlk Akla Mebrur Turizm İlklere imza atma devam ediyor.

09.10.2022 21:26, 2 ay önce eklendi.
Mebrur Turizm ile Çok yakında Irak Kerbela Üzerinden Umre `ye Gidiyoruz

Mebrur Turizm Sektöründe, Benimsediği Güvenilirlik, Yenilikçi, Kaliteli, Anlayışıyla Ülkesinde Daima Tercih Edilen, Örnek Alınan Bir Markadır,

Mebrur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhakim Şahin Gelişmekte olan Turizm Sektörünü Yakından Takip Ederek Profesyonel Ekibi, Dünyanın Heryerinde Tecrübeli Rehberlerle, Sizlere Türkiyenin En Değerli Hocalarıyla Hizmet Veriyor.

Mebrur Turizm Seyahat Acentası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhakim Şahin, Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e Çok Yakında Irak Kerbela Üzerinden Umre `ye Gidiyoruz diye açıklamalarda bulundu.

Mebrur Turizm Seyahat Acentası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhakim Şahin, Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Mebrur Turizm Türkiye’de 20 Yılı Aşkındır Tecrübeli ekibi ile birlikte Misafirlerini Kutsal Yolculuklara Taşıyor, bugün güzel bir sevinç ile açıklamam olacak ilk defa bir Türk Firması Mebrur Turizm olarak Çok Yakında Irak Kerbela Üzerinden Umre `ye Gidiyoruz. Irak Kerbela` da kurmuş olduğumuz ofisimiz ile Irak ve kerbela `daki müşterilerimize hizmet etmek için tecrübeli ekimiz ile Misafirlerimizi Kutsal Yolculuklara götüreceğiz.

Mebrur Turizm Türkiye’de 20 Yılı Aşkındır Tecrübeli ekibi ile birlikte Misafirlerini Kutsal Yolculuklara Taşıyor, İnanç Turizmine Değer Veren Mebrur Turizm Aynı Zamanda Türkiye’de Hac ve umre Organizasyonu Denildiği Zaman Akla Gelen İlk Şirketi ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant