Konya’da Aranması Olan 79 Şahıs Operasyonlarla Yakalandı

Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri aralarında 10 yıldan fazla kesinleşmiş hapis cezası olan

23.11.2022 10:04, 2 hafta önce eklendi.
Konya’da Aranması Olan 79 Şahıs Operasyonlarla Yakalandı

şahısların da bulunduğu 79 kişiyi operasyonlarla yakaladı. Yakalanan şahısların toplam 141 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu anlaşıldı.

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri Konya merkezde kasten öldürme, kasten yaralama, hırsızlık, tehdit, yağma ve gasp gibi çeşitli suçlardan aranması olan şahıslara yönelik operasyon düzenlemek üzere harekete geçti. Ekiplerin titiz çalışmaları sonucu gizlendikleri adreslerde tespit edilen şahıslar yakalandı.

Hakkında dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik suçlarından 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.G. isimli şahıs tespit edilen adresinde polisin operasyonuyla yakalandı. Konut dokunulmazlığını ihlal ve tehdit suçlarından 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.M. isimli şahıs da polis ekipleri tarafından gizlendiği adreste yakalandı. Yağma suçundan 10 yıl hapis cezası bulunan M.B. ve hırsızlık suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.Y. de polis ekiplerinden kaçamadı.

Düzenlenen operasyonlarda 79 aranan şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan 24 şahıs cezaevine gönderilirken 55 şahıs da adli mercilere teslim edildi. Yakalanan şahısların toplam 141 yıl kesinleşmiş hapis cezasının olduğu anlaşıldı.

Anahtar Kelimeler: zehirkonyapolistacir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant