Konya’da Okul Çevrelerinde Öğrencileri Zehirleyen İş Yerlerine Eş Zamanlı Denetim Gerçekleştirdi

Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, okul çevrelerinde öğrencilere kaçak ya da tek sigara satışı yapan iş yerlerine yönelik gerçekleştirdiği

24.11.2022 20:18, 1 hafta önce eklendi.
Konya’da Okul Çevrelerinde Öğrencileri Zehirleyen İş Yerlerine Eş Zamanlı Denetim Gerçekleştirdi

eş zamanlı denetimlerde binlerce kaçak tütün ve tütün mamulü ele geçirdi. İş yerlerine yapılan denetimlerde 13 kişi hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.

Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin okullarına güvenle gidebilmeleri için okul çevrelerindeki iş yerlerinde, parklarda ve trafik güvenliği ilgili sıkı denetimlerini sürdürüyor. 

Kaçakçılık ve Organize Suçlarlar Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Konya il merkezinde okulların ve dershanelerin yoğun olduğu bölgelerde öğrencilere kaçak ve tek sigara satışı yapan iş yerlerine eş zamanlı denetimler gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLERE KAÇAK VE TEK SİGARA SATAN 12 İŞYERİ VE 13 ŞAHIS HAKKINDA İŞLEM BAŞLATILDI

Kom ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimlerde, Tütün mamulü satışı yapan 12 iş yerinde toplamda; 184.200 adet boş Makaron, 13.460 adet doldurulmuş Makaron, 8.530 adet paketlenmiş Nargile Tütünü, 4.040 paket Sigara, 1.779 adet Puro, 181 kg. açık Nargile Tütünü, 150 kg. Kıyılmış Tütün, 41 adet Elektronik Sigara Ve Elektronik Nargile, 1 adet Ruhsatsız Tabanca ele geçirilerek el konuldu.

Tütün, Tütün Mamulü ve Alkol Piyasasının Düzenlenmesi, Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi, Kontrolü ve Kaçakçılıkla Mücadele Kanunları kapsamında 13 kişi hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.

Anahtar Kelimeler: okuldenetimpolis

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant