MHP Divan Toplantısı Cumra`da Gerçekleşti

Milliyetçi Hareket Partisi Konya il başkanlığı seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor . Sesime Kulak Ver Türkiye, Ses Ver Türkiye`

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
MHP Divan Toplantısı Cumra`da Gerçekleşti

hızıyla devam ediyor . Sesime Kulak Ver Türkiye, Ses Ver Türkiye ’ Sloganıyla Tek Başına İktidar Hedefinde Tam Yol İleri Toplantıları kapsamında Gerçekleştirilen 3.Bölge Divan Toplantısı Çumra ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Faruk BAL, Konya Milletvekili Mustafa KALAYCI,İl Başkanı Ali YÜCEL, ,İl yönetim Kurulu üyeleri,Kadın Kolları İl Başkanı Binnur BULGAN ,yönetim kurulu üyeleri,Çumra İlçe Başkanı İlhami ALKAN ,Çumra Belediye Başkanı Yusuf ERDEM Akören İlçe Başkanı Hüseyin ÖÐÜT , Güneysınır İlçe Başkanı Yüksel KOYUN ve ilçe yönetim Kurulu üyeleri ,belediye başkanları,il genel ve belediye meclis üyeleri,köy ve mahalle, temsilcileri katıldı.

Toplantıda ilçe başkanı İlhami ALKAN göreve geldikleri süre itibariyle başlattıkları çalışmalar hakkında bilgilendirme konuşmasının ardından İl Başkanı Ali YÜCEL , ilçe çalışmalarının çok memnuniyet verici olduğunu söyleyerek yaklaşan seçimler dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi tüm Türkiye de olduğu gibi Çumra da da başarılı olacaktır. Dedi Konuşmasına şöyle devam eden İl Başkanı Ali YÜCEL ;

Sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrik tarifesi farklılaştırılarak çiftçilerimize daha ucuz elektrik temin edilecektir. Et ve Balık Kurumu et piyasasını düzenleyecek etkin bir müdahale kurumu olarak yeniden yapılandırılacaktır. Et ve sütte garanti fiyat uygulamasına geçilecektir. Hazine arazilerinde tarımsal üretimde bulunanların tarımsal desteklerden yararlanması sağlanacaktır. Hazine ile olan uyuşmazlıklar giderilecek ve araziler kullanıcılarına uzun vadeli olarak kiralanacaktır. Dedi.

Programda daha sonra Konya Milletvekili Mustafa KALAYCI konuşmasında; Çiftçileri temel sorun haline gelen elektriğin Türk Çiftçisinin sorunu olmaktan Milliyetçi Hareket İktidarında çıkarılacağını belirtti.

Genel Başkan Yardımcısı Faruk BAL, Teşkilatların bu çalışmaları sonucunda , Konya dan TÜRKİYE ye Ses verileceğini belirtti ve Yaklaşan seçimlerle ilgili yapılması gerekenler ile ilgili bilgilendirme konuşması yaptı . Programa katılanlara söz verilerek yapılan soru cevap bölümünün ardından program sona erdi .

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu