İl Genel Meclisi Bütçesinden Aslan Payını Eğitim Aldı

İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantıları sona erdi. 20 gündür devam eden toplantıda; 2014 yılı performans planı ile gelir gider bütçesi onaylanarak karara bağlandı. 2014 yılı Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan üç ayık bütçe 40 milyon lira olarak kabul edildi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
İl Genel Meclisi Bütçesinden Aslan Payını Eğitim Aldı
İmar, eğitim, altyapı, tarım ve diğer birimler için aktarılan ödeneklerden aslan payını eğitim aldı. Bütçeden eğitime 11 milyon 174 bin 500 lira ayrılarak okul yapımı, onarımı ve muhtemel ihtiyaçlarına kullanılacak.
Meclisin sona ermesiyle birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Kaçmaz, Meclis üyelerine bugüne kadar göstermiş oldukları gayret ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
2014 yılı bütçesinin Konya ’ya ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, “20 gündür meclise gelerek ilçeleriniz ve Konya ’ya yapılacak hizmetlerin gerçekleşmesinde katkıda bulunuyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. 2014 yılı bütçesini 40 milyon lira olarak oy birliği ile onayladık. Eğitimden, altyapıya, tarımdan imar ve yapı işlerine kadar her alanda hizmetlerimiz devam edecek. Bütçeden en fazla payı eğitim aldı. Çünkü eğitimi çok önemsiyoruz. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin daha iyi hizmet etmelerini sağlamak amacıyla eğitime yapılan her yatırım ilimiz ve ülkemiz açısından son derece önemli. Yoğun bir mesai harcayan siz değerli meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah 2014 yılında kazasız belasız hayırlı hizmetleri gerçekleştirmek nasip olur” dedi.

Anahtar Kelimeler: 2014 yılı OcakŞubatMart

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant