Karatay’da Hizmet İçi Eğitim Seminerleri

Karatay Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce düzenlenen Hizmet-içi eğitim programında iş güvenliği ve sağlığı eğitimi verildi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Karatay’da Hizmet İçi Eğitim Seminerleri
Çalışanlara sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmak için iş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgilendirme yapıldı. Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesisleri ’nde gerçekleşen seminere işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda Şenay Zeybek konuşmacı olarak katılırken, dinleyici olarak ise Karatay Belediyesi temizlik işleri personeli hazır bulundu. Zeybek, işçilere çalışma mevzuatı, çalışanların yasal hakları, çalışma saatleri, izin süreleri ve meslek hastalıkları konularında bilgi verdi.

Kamu dairelerinde en fazla stresin yaşandığı yerin belediyeler olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Hançerli, insanların ihtiyacı olduğunda belediyeyi kendine daha yakın hissettiğini ve yanında aradığını, bu nedenle kendilerinin de vatandaşa hizmet için gayret sarf ettiklerini vurguladı. Belediyeciliğin önemli bir kavram olduğunu dile getiren Başkan Hançerli, sadece belli bir yere hizmet edilmediğini ve belediyeyi ilgilendiren her konuda vatandaşa hizmet ettiklerini belirterek çalışma temposuna göre de belediye çalışanlarının stres altında olduğunu ifade etti. Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; “Yaptığımız işin değerini ve kıymetini bilmek adına ve kendimizi işe verebilmemiz açısından düzenlenen seminerlerin yararlı olacağını düşünüyorum” dedi.
Anahtar Kelimeler: KaratayEğitimSeminer

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu