Başkan Altay`dan Kadınlara Yeni Bir Müjde

Selçuklu Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen programda konuşan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, kadınlara yönelik olarak yapılan sosyal ve kültürel etkinlik alanlarının sayısının artırılacağı müjdesini verdi. Altay ayrıca, belediye hizmetlerinde kadınların fikirlerine önem verdiklerinin altını çizdi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Başkan Altay`dan Kadınlara Yeni Bir Müjde

Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen programa Ak Parti Konya Milletvekili Hasan Angı, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Uslu, Ak Parti Selçuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurtuğ Çopur, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, göreve geldiğimizde ilk olarak Hanımlar Lokali yapılacağının sözünü verdiklerini ve lokalin hizmet vermeye başladığını söyledi. Başkan Altay konuşmasında , “Selçuklu Belediyesi olarak kadınlara yönelik sosyal ve kültürel etkinlik alanlarının sayısını artıracağız. Belediye hizmetlerini planlarken o bölgede yaşayan ve yapılacak hizmetten yararlanacak bayanların fikirlerine başvuruyoruz. Bu yıl Kadınlar Gününde size yeni bir müjde vermek istiyorum. Daha konforlu yüzme havuzları olan ve içinde spor yapılabilecek 3 tane Hanımlar Lokali yapacağız. Sizin şahsınızda ilçemizde yaşayan tüm hanımlara teşekkür ediyor ve Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Ak Parti Konya Milletvekili Hasan Angı, “Konyalı hanımların siyasette daha aktif rol alması için çalışmalar yapıyoruz. Parti yönetimimizde ve belediye meclis üyeliklerinde kadınlarımızın sayısı sürekli artıyor. Kadınlarımızın haklarını koruma ve yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışmalarımız sürecek. Tüm hanımlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyor ve böyle güzel bir program düzenledikleri için Selçuklu Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından programa katılanlara Konya Mutfağı isimli Konya yemeklerinin tanıtıldığı yemek kitabı ve karanfil hediye edildi. Nevin Halıcı katılımcılara Konya yemeklerinin tariflerini anlattı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu