Resmi Kurumlar Bahar Futbol Turnuvası Başladı

Karatay Belediyesinin öncülüğünde, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Resmi Kurumlar Arası Bahar Futbol Turnuvası Aslanlıkışla Spor Tesislerinde düzenlenen törenle başladı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Resmi Kurumlar Bahar Futbol Turnuvası Başladı
Bu yıl 14 ’üncüsü düzenlenen ve resmi kurumların temsilcilerinin katıldığı bahar turnuvası açılış töreninde ilk olarak Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Rahmi Gündüz söz alarak futbol turnuvası etkinliğinin yıllardır devam ettiğini belirtti. Karatay Belediyesinin hem spora hem de sporcuya destek verdiğini dile getiren Gündüz Turnuvanın dostluğu ve kardeşliği pekiştirmesi temennisinde bulundu. Gündüz ’ün ardından söz alan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, tertip edilen Resmi Kurumlar Arası Bahar Futbol Turnuvasının hayırlı olmasını diledi. Niyetlerinin kamu kurum ve kuruluşları arasındaki muhabbet, dostluk ve kardeşliği arttırmak olduğunu dile getiren Hançerli, turnuvada alınacak en önemli kupanın centilmenlik kupası olduğunu ifade etti. Kurumlardan 35 takımın katıldığını ifade eden Başkan Hançerli turnuvanın güzel bir şekilde tamamlanmasını temenni etti.
14. Resmi Kurumlar Arası Bahar Futbol Turnuvası, Karatay Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü arasında oynanan maç öncesi Başkan Mehmet Hançerli'nin start vuruşu ile başladı. Karşılaşmayı 7-5 ’lik sonuç ile kazanan taraf Karatay Belediyesi olurken sahada dostluk içerisinde bir mücadele sergileyen takımlar fair-play ruhuna uygun bir oyun sergilediler.
Anahtar Kelimeler: BaharResmiKaratay

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu