İRFANDER’den Akpınar’a ziyaret

Kısa adı İRFANDER olan İrfan Eğitim Yardımlaşma ve Dostluk derneği Başkanı Ali Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri

19.06.2014 13:52, 9 yıl önce eklendi.
İRFANDER’den  Akpınar’a ziyaret
göreve yeni başlayan Konya İl Müftüsü Prof.Dr. Ali Akpınar’ı makamında ziyaret etti.
İRFANDER Başkanı Ali Gökmen, yönetim kurulu üyeleri Sait Bilir, Hüseyin Çelik, Bahattin Eryiğit, Ali Eruyar,Necati Şentürk Seyfettin İşler, Fatih Gülveren, Hikmet Tunca ve Ali Doğan’dano luşan irfan-der heyeti kısa bir süre önce Konya İl Müftülüğü görevine atanan Prof Dr. Ali Akpınar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı ols un dileklerinde bulundular.
Sözlerine hayırlı olsun dileklerini sunurak başlayan İRFANDER Başkanı Ali Gökmen, “ Sivil Toplum Kuruluşları ile Konya Müftülüğünün hizmet için işbiriliği içerisinde çalışmalarının gerektiği kanısındayız. Sizin desteklerinizle daha iyi hizmetlere imza atmak istiyoruz.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya İl Müftüsü Prof. Dr. Ali Akpınar “ Sivil Toplum kuruluşları ile hizmet verme adına her zaman işbirliği içerisinde olmaya hazırız. Yüksek Öğretim Kurumlarında okuyan öğrenciler için Sivil toplum kuruluşları ellerinde bulunan yurtların kapasitelerini ve hizmetlerini daha yukarı çıkarmalarını ve öğrencileri teşvik etmeleri gerekir.” Dedi.
Anahtar Kelimeler: İrfanderAli AkpınarKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu