Konya Masterler Medine Karması İle Berabere Kaldı

Konya Masterler Spor Kulübü`nün Medine`de, Medine Türk Karması ile yaptığı özel maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 berabere sonuçlandı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Konya Masterler Medine Karması İle Berabere Kaldı
Yeşil-Beyazlı kulübün kuruluşundan bu yana Türkiye içinde ve dışında yaptığı özel maçlar ve turnuva karşılaşmalarına Medine oynanan özel müsabaka ile devam edildi. Medine’de faaliyet gösteren Medine Türk Karması futbol takımı ile karşı karşıya gelen Konya Masterler takımı dostluk ve kardeşlik havası içerisinde geçen müsabakanın ilk yarısını Medine Türk takımından Cengiz Dağdeviren’in golü ile 1-0 yenik kapattı. İkinci yarının başında Cengiz Dağdeviren takımının ve kendisinin ikinci golünü kaydedince skor bir anda 2-0 oldu. Ancak oyunun son bölümlerinde Medine Türk Karması karşısında ezici bir üstünlük kuran temsilcimiz Erol Yıldırım’ın ayağından arka arkaya kazandığı gollerle skorda dengeyi sağladı. İlerleyen dakikalarda skoru değiştirecek başka gol olmayınca müsabakada karşılıklı atılan gollerle 2-2 berabere bitti.
Konya Masterler Spor Kulübü Başkanı Bahri Karapınar Medine’de kendilerine örnek ve misafirperverlik gösteren Medine Türk Karması yöneticilerine ve sporcularına teşekkür ederken ‘ Konya olarak önümüzdeki aylarda yine yurt içinde ve yurt dışında özel olarak davet edildiğimiz büyük organizasyonlara katılarak şehrimizi bu platformda başarı ile temsil etmeye çalışacağız’ dedi. 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant