Arslan Üstündağ CHP`den Aday Adayı

CHP Konya milletvekili aday adaylıkları belli olmaya başladı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Arslan Üstündağ CHP`den Aday Adayı


CHP Konya İl Başkanlığı ’nda bir basın toplantısı düzenleyen Arslan Üstündağ, CHP ’den milletvekilliğine aday adayı olduğunu açıkladı.

“Bugün ülkemizde çifçilerimizin, esnafımızın, memurumuzun, işçimizin, iş adamlarımızın, emeklilerimizin, öğrencilerimizin, gençlerimizin, kadınlarımızın kısacası halkımızın içinde bulunduğu her türlü sıkıntıyı bu halkın bir ferdi olarak bizlerde hissetmekteyiz” diyerek sözlerine başlayan Arslan Üstündağ konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

“AKP iktidarı döneminde ülkede bir korku imparatorluğu yaratılmıştır, çalışanlarımız değil hak aramak iş kaybetmeme korkusu yaşamaktadır. Biz CHP olarak Türkiye ’nin sosyal hukuk devleti olgusunu yeniden inşa etmek için tek başına iktidara talibiz. Mevlana ’nın şehrinden, dostluğun sevginin, barışın kardeşliğin ve hoşgörünün beşiği olan Konya ’mızın bir evladıyım. Ülkemiz siyasetindeki hoşgörüsüzlüğe Mevlana hoşgörüsünü kazandırmak siyasette ve bürokraside yolsuzluk yapanlara, dokunulmazlık zırhı için siyasete giren siyasi döneklere dur demek için sistematik olarak bitirilmeye çalışılan Türk tarımının yarınları için adayım. Evlatlarımızın aydınlık geleceği için, kısacası halkımızın geleceğe güvenle bakabileceği bir Türkiye için halkın iktidarında halkın milletvekili olmak için, demokrasinin ve sosyal devletin yılmaz savunucusu Cumhuriyet Halk Partisinden Konya milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum. Adaylığımın Ülkemiz, Konya ’mız ve halkımız için hayırlı olmasını dileyerek hepinize saygılar sunuyorum.”

 


Anahtar Kelimeler: Arslan Üstündağ

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu