Konya Başbakan Davutoğlu İle Buluşmaya Hazırlanıyor

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ilk yurt içi ziyaretini daha önce söz verdiği gibi

03.09.2014 12:34, 8 yıl önce eklendi.
Konya Başbakan Davutoğlu İle Buluşmaya Hazırlanıyor
 Cumartesi günü Konya’ya yapacak. AK Parti Konya İl Teşkilatı da yoğun bir hazırlık temposuna girerek Başbakan Davutoğlu’nu en iyi şekilde ağırlamaya çaba gösteriyor.
AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve il teşkilatı ile toplantı yaparak Cumartesi günkü büyük buluşmanın hazırlıklarını planladı.

“BAŞBAKANIMIZIN İLK YURT İÇİ ZİYARETİ KONYA’YA OLACAK”
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı olarak yaptığı ilk meclis grup toplantısını izlemek için Ankara’da oldukları Pazartesi günü Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüştüklerini dile getiren AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, Başbakan Davutoğlu’nun verdiği, ‘ilk yurtiçi ziyaretimi Konya’ya yapacağım’ sözünü tuttuğunu belirtti. Sorun, “12 yıllık AK Parti iktidarında verilen sözlerin yerine getirilmesi anlayışı, Yeni Türkiye’de de devam ediyor. Sayın Başbakanımızla görüşmemiz neticesinde Cumartesi gününde karar kılındı. İnşallah Sayın Başbakanımızı Cumartesi günü ağırlayacağız” diye konuştu.

“SAYIN BAŞBAKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”
Gerek bürokratlık, gerekse de bakanlığı süresince Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Konya’ya sahip çıktığını, Davutoğlu’nun Konya’nın tüm hizmet ve projelerinin takipçisi olduğunu dile getiren Sorgun, “Sayın Başbakanımızın yeni dönemde de Konya’ya olan sevgisi ve ilgisinin artarak devam edeceğine olan inancımız tamdır. Başbakanımızın bu sahiplenme duygusuna karşılık Konya’da kendisine büyük sevgi ve muhabbet besliyor. İnanıyoruz ki Cumartesi günü Şehir Meydanı yine hınca hınç dolacak ve yine Konya bugüne kadar yaptığı gibi unutulmaz bir mitinge daha imzasını atmış olacak” dedi.
Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Cumartesi günü saat 17:00’da Konya Şehir Meydanı’nda Konyalı hemşehrileriyle buluşacak.
Anahtar Kelimeler: KonyaBaşbakanAKPDavutoğlu

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu