Konya Ak Parti`de Temayül Yoklaması

AK Parti Konya İl Teşkilatı tarafından Temayül Yoklaması yapıldı.

07.05.2014 16:35, 8 yıl önce eklendi.
Konya Ak Parti`de Temayül Yoklaması
Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen yoklamaya Konya merkez ve ilçelerinden gelen 5 binden fazla partili katıldı. 14 sandık ve 93 kabinde gerçekleştirilen oylama işlemlerinde delegelere verilen ve üzerinde 157 aday adayının isminin bulunduğu listede 14 aday adayını işaretlemeleri istendi. Saat 10.00'da başlayan oy verme işleminin 16.00'da sona ereceği ifade edildi. 7 No'lu sandığa gelerek oyunu kullanan AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, temayül yoklamasının delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleştiğini belirterek, "Merkez ve ilçelerde bulunan 6 bin 851 delegenin hepsi burada gelip oyunu kullanma hakkına sahiptir. 14 sandık ve 93 kabinimiz mevcut. Aday adaylarına stadyumun yukarı bölümlerinde kendilerini tanıtabilecekleri ve alfabetik sıraya göre düzenlenmiş alanlar ayırdık. Bu yoklamanın ülkemize ve Konyamıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Başkan Ahmet Sorgun'un ardından salona gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise oyunu kullandıktan sonra sandık görevlileriyle tek tek sohbet etti.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat