Tepekent Belediyesi Araç Filosunu Zenginleştirdi

Tepekent Belediyesi toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere iki adet otobüs satın alarak belde halkının hizmetine sundu.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Tepekent Belediyesi Araç Filosunu Zenginleştirdi
Tepekent Belediye Başkanı H.Hüseyin Karsavuran, otobüsleri İller Bankası kredisi ile ve DMO aracılığı ile satın aldıklarını belirterek, “Her birinin maliyeti aslında 130 bin TL ancak araçları almadan önce hazine müsteşarlığından yatırım teşvik belgesi aldık. Yatırım teşvikinden yararlanarak her iki aracı 220 bin TL ’ye mal ettik” dedi.

Kasaba merkezinde kurban kesilerek ve dua edilerek hizmete sunulan araçların memleket için hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Karsavuran, “Her şey Tepekentimiz için feda olsun” diyerek duygularını dile getirdi.

Birçok belediyenin personel maaşlarını bile ödemekte zorlandığı bir dönemde Tepekent Belediye Başkanı H. Hüseyin Karsavuran ’ın belde için çalışmalarını takdirle karşıladıklarını söyleyen yöre halkı ise, “Başkanımızın hizmetlerinden oldukça memnunuz. Kendisi kasabamızı hak ettiği yere taşımak için canla başla çalışıyor” dediler.Anahtar Kelimeler: Tepekent Belediyesi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu