Acılı Anne Polisi Merdivenden Yuvarladı

Konya Adliyesi`nde öldürülen 14 yaşındaki oğlunun davasına katılan ve taşkınlık çıkartıp,

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Acılı Anne Polisi Merdivenden Yuvarladı
polise mukavemet gösteren kadın, polis memurunun merdivenlerden yuvarlanarak yaralanmasına neden oldu.

Olay, Konya Adliyesi 2. Ağır Ceza Mahkemesi önünde meydana geldi. Çekirdek isteme yüzünden tartıştığı 14 yaşındaki Erdal A.'yı kafasından bıçaklayarak öldüren Fatih E. (23) hakim karşısına çıktı. Duruşma ifadelerin alınmasının ardından ileri bir tarihe ertelendi. Bu sırada duruşma salonunda bulunan Erdal A.'nın annesi taşkınlık yaptı. Polislerin müdahalesi sonucu salondan çıkartılan Yeşim A. bu kez polislere hareket edip bağırmaya başladı. Bunun üzerine polisler tarafından götürülmeye çalışılan Yeşim A.

zorluk çıkartarak kendisini tutan polisleri itti. Dengesini kaybeden polis memuru Mehmet Salih Altuntaş ise merdivenlerden aşağı yuvarlanarak yaralandı. Yaralı polis memuru arkadaşları tarafından çağırılan ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin burnunda ve elmacık kemiğinde kırıklar olduğu tespit edildi.

Öte yandan, olay çıkartan Yeşim A. ise polise mukavemet suçundan gözaltına alınarak Fatih Polis Merkezi'ne götürüldü. 25 Aralık 2010 tarihinde meydana gelen olayda Yeşim A'nın oğlu Erdal A.'nın öldürülme anı güvenlik kamerasına yansımış, bu görüntüler sayesinde de cinayet zanlısı Fatih E. yakalanmıştı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant