Faruk Dügen, Sonuçtan Memnun

AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Faruk Dügen, adaylık seçiminde ikinci basamak olan Ankara`daki mülakatın verimli geçtiğini söyledi. Dügen, seçim hazırlıklarına tüm hızıyla devam edeceğini bildirdi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Faruk Dügen, Sonuçtan Memnun
MÜLAKAT VERİMLİ GEÇTİ

AK Parti Konya Milletvekili aday adaylığı süreci hızlanıyor. Geçtiğimiz günlerde adaylar üzerinden yapılan temayül yoklamasının ardından, gözler Ankara ’da yapılan mülakata çevrildi. Temayül yoklaması sonuçlarında ilk yedinci sırada yer alan AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Faruk Dügen, bu sonuçların kendisi açısından memnuniyet verici olduğunu söyledi. Konya ’dan milletvekili aday adaylığını açıklayan isimlerin dün Ankara ’da yapılan mülakatta buluştuğunu belirten Dügen, mülakatın kendisi açısından verimli geçtiğini söyledi.

BİLİMSEL BİR EKİP OLUŞTURACAÐIZ

Mülakatta Konya ’nın geleceğini ilgilendiren proje ve önerilerini sunduğunu ifade eden Faruk Dügen, görüşlerinin dikkate alındığını ifade etti. Mülakattan almış olduğu olumlu bir atmosferin ardından Konya ’da bilimsel bir ekip oluşturmak için kolları sıvayan Dügen, “Ekibimizle birlikte yapacağımız çalışmalarda Konya ’nın ihtiyaç duyduğu meselelere çözüm arayışı sunacak ve yeni bir bakış açısı kazandıracağız. Bununla birlikte bir de anket çalışması başlatacağız. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalar, adaylığa gidilen süreçte büyük bir ilgi ve teveccühle karşılanıyor. Önümüzde kısa bir süre var. Bu süreyi iyi bir şekilde değerlendirerek, Konya ’nın önümüzdeki 2023 vizyonuna yön verecek ekip içerisinde bulunmaya adayım” diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu