HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş Yarın Konya`ya Gelecek

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Il Ve Ilçe Binalarının Açılışı Için Konya`ya Geliyor.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş Yarın Konya`ya Gelecek
HAS Parti lideri Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un Konya ziyareti ile ilgili bilgi veren Av. Veli Tolu, seçime ilişkin değerlendirmelerde bulunacağı belirterek, Kurtulmuş ’un bir çok ilçeye de ziyaretlerde bulunacağı ve Has parti il binasının açılışını yapacağını bildirdi.

Has Parti Konya İl binasının basın merkezezinde Has Parti genel başkanı Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ programı hakkında bilgiler veren Av. Veli Tolu; “Partimiz kurulmasından kısa bir süre geçmesine rağmen bu kadar kısa zamanda teşkilatlanmasının HAS Partinin gücünü ortaya koymakta. HAS partini ülkede gündemi belirlediğini belirtmek istiyorum. HAS parti olarak en önemli özelliğimiz içi boş söylemlerle kamuoyunu yanlış yönlendirmek yerine ülkemizin gerçek sorunlarını konuşan bir parti olmamızdır” dedi.

Tolu Genel Başkan Numan Kurtulmuş'un Cihanbeyli'den başlayarak, Sarayönü, Çumra, Beyşehir ve Konya il merkezinde iki günlük bir programı olacağını bildirdi.Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu