Tüsiav Ve Javdes’ten Konuk’a Üstün Hizmet Ödülü

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak ve Jandarma Asayiş Vakfı

12.03.2015 13:29, 8 yıl önce eklendi.
Tüsiav Ve Javdes’ten Konuk’a Üstün Hizmet Ödülü

 (JAVDES) Genel Müdürü Emekli Tuğgeneral İsmail Salim Olguner, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Recep Konuk’u ziyaret ederek ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı “Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi” verdi.

Merkezi Ankara’da bulunan Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak ve Jandarma Asayiş Vakfı (JAVDES) Genel Müdürü Emekli Tuğgeneral İsmail Salim Olguner, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Konya’ya geldi. Konya Şeker’e ait fabrikaları gezen Sarıtoprak ve Olguner, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Recep Konuk’u da makamında ziyaret etti. “Konya’ya çağ atlatmışsınız” diyerek söze başlayan TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, “Siz Konya için çok büyük hizmetler yapmışsınız, Konya’dan bir marka çıkarmışsınız. Konya Şeker’e ait tesisleri de gezme fırsatı bulduk ve hayranlıkla başarı hikayelerini dinledik. Bizler de bine yakın üyemizin bulunduğu vakfımız adına sizi Konya sanayisine, Konya ekonomisine ve Türkiye ekonomisine yaptığınız katkılardan dolayı ‘Üstün Hizmet’ ve ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendiriyoruz. Bizim bu belgemiz sizi aslında daha fazla çalışma konusunda da borçlandırıyor bunu da bilmenizi isterim. Biz Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı olarak her türlü konuda sizlerin yanınızda olduğumuzu bildirir özverili ve kalıcı hizmetlerinizin devamını dileriz” dedi.

JAVDES Genel Müdürü Tuğgeneral İsmail Salim Olguner de Konya Şeker’in yaptığı çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduklarını ve mutlu olduklarını ifade etti. Olguner, başkan Konuk’a başarılarının devamını diledi.

 

“BU BAŞARILAR ÇİFTÇİLERİMİZİN BAŞARISIDIR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Recep Konuk ise,” Konya Şeker olarak aldığımız her ödül bizleri hem daha çok cesaretlendiriyor hem de sorumluluğumuzu bir kat daha arttırıyor” diye konuştu.

Konuk, “Konya Şeker’in yaptığı güzel ve büyük işler var, ancak biz yaptıklarımızla iktifa etmeyen bir kurumuz. Çünkü bu topraklar ve bizim insanımız çok daha fazlasını hak ediyor. Bizimle aynı gayeyi paylaşan, ülkemizin daha müreffeh ve daha zengin olması için gayret gösteren kurumlarımızın, Anadolu’nun kalbindeki Konya’ya ve işletmelerimize yaptığı her ziyaret bizi ziyadesiyle memnun ediyor, kurumumuza karşı iltifatta sergilediğiniz cömertlik hem cesaretimizi arttırıyor hem de daha fazlasını yapma konusunda bizim için yeni bir motivasyon kaynağı oluyor. Biz kurumumuza yapılan her ziyaretin ve verilen her ödülün bizim nezdimizde üretici ortaklarımıza verilen bir ödül ve destek olduğunu biliyoruz. Çünkü buradaki başarı ülke çiftçisinin başarısıdır” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: TüsiavHizmetKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu