Karatay’da Aile İçi İletişim semireri Devam Ediyor

Karatay Belediyesi ve KTO Karatay Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan 3'üncü Karatay Konferansları'nın dördüncü bölümünde

19.04.2015 10:35, 6 yıl önce eklendi.
 Karatay’da Aile İçi İletişim semireri   Devam Ediyor

K.T.O. Karatay Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Birol Büyükdoğan'ın konuşmacı olarak katılacağı "Aile içi İletişim" konulu konferans 24 Nisan Cuma Günü saat 14:00’ de Karatay Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşecek.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Konferanslarının 3 yıldır devam ettiğini ve toplumsal bilincin oluşması noktasında faydalı bilgiler verildiğini dile getirdi. Karatay Konferanslarının konularına bakıldığında hepsinin önemli ve değerli olduğuna değinen Başkan Hançerli, imzalanan protokol gereği KTO Karatay Üniversitesi ile Karatay Belediyesi arasında 6 ay süresince farklı konularda 6 konferans düzenleneceğini söyledi. Başkan Hançerli; Aile içi iletişimin sağlıklı bir şekilde yürütme yollarının, iletişimi olumlu ve olumsuz biçimde etkileyecek davranışların konuşulacağı “Aile İçi İletişim” konulu konferansta , daha huzurlu bir aile ortamının tahsis edilebilmesi için gerekli bilgilerin anlatılacağını vurguladı. 

Karatay Üniversitesi’nin Konya ve Karatay için büyük bir kazanç olduğunu söyleyen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, KTO Karatay Üniversitesi öğretim görevlilerine ve yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ederek; toplumun temeli olan aile olgusunun öneminin vurgulanacağı konferansa tüm Konyalıları davet etti.

Anahtar Kelimeler: AileİletişimKaratay

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat