Karatay'da Masa Tenisi Turnuvası Çekişmeli Geçti

Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisince organize edilen ve 34 sporcunun katıldığı 15-25 yaş arası

30.05.2015 22:20, 8 yıl önce eklendi.
Karatay'da Masa Tenisi Turnuvası Çekişmeli Geçti

Gençler Masa Tenisi Turnuvası oldukça çekişmeli geçti.

Celaleddin Karatay Kongre ve Gençlik Merkezinde yoğun bir katılımla oynanan Masa Tenisi Turnuvası karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül törenine Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Kent Konseyi Başkanı Yusuf Güden, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Muhammet Fatih Sert, Kadın Meclisi Başkanı Havvanur Aydın, Belediye Meclis Üyeleri ve turnuvaya iştirak eden sporcular katıldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Muhammet Fatih Sert, gençlik meclisi olarak birincisini düzenledikleri masa tenisi turnuvasının çekişmeli geçtiğini ve gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını belirterek bu tür faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.

Ardından söz alan Karatay Kent Konseyi Başkanı Yusuf Güden ise konuşmasında, kent yaşamında çocuklar, gençler ve kadınların daha rahat ve huzurlu yaşamalarını sağlamak amacıyla Karatay Kent Konseyi olarak ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini belirterek turnuvaya katılan genç sporculara teşekkür etti.

Törende son olarak söz alan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin sosyal ve kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için Karatay Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yapmanın gayreti içerisinde olduklarını vurguladı. Karatay Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda Kent Konseyi'nin faaliyetlerinin gerçekleşmesi noktasında bir dizi kararlar alındığını ifade eden Hançerli, belediye olarak Kent Konseyi'nin her türlü çalışmasında yanında olduklarını sözlerine ekleyerek dereceye giren sporcuları tebrik etti.

 Konuşmaların ardından Gençler Masa Tenisi Turnuvasında dereceye girenlere törene katılan protokol tarafından madalya ve çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Anahtar Kelimeler: KaratayMasaTenis

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant