İletişim Fakültesi İlk Mezunları Buluştu

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi ilk mezunları 18 yıl aradan sonra bir araya geldi.

01.06.2015 10:37, 5 yıl önce eklendi.
İletişim Fakültesi İlk Mezunları Buluştu

1993 -1997 yılları arasında eğitim – öğretim gören ve fakültenin ilk mezunları Meram ilçesinde bir araya gelerek kahvaltıda buluştu. Geçmiş özlemlerin giderildiği ve anıların depreştiği buluşmada çok güzel bir gün geçirdiler.  18 yıl aradan sonra bir araya gelmenin vermiş olduğu heyecanla, okul yıllarında yapılan ve hala hatıralarda olan bazı muzırlıklar da hatırlandı.

Ülkenin her tarafına dağılan ve kendi alanlarında birer İletişimci olan dostlar, sektörü konuşmayı da ihmal etmediler.  İletişimciler bir araya gelince elbette ki sohbetler de iletişim üzerine odaklanacaktır. İletişim sektörünün sahipsizliğinden ve sektörün iletişimciler haricindeki meslek grupları tarafından işlenir hale geldiğine de vurgu yaptılar. İletişim mezunlarına yönelik olarak bir meslek tanımını artık yapılmasının çoktan zamanının geldiği ve seçim öncesi yeni kurulacak mecliste iletişimcilerin daha fazla sahiplenilmesi ve artık meslek tanımının yeni meclis tarafından yapılması gerektiğini de ifade ettiler.

İletişimciler bir araya gelmelerinin yılın belirli bir gününde sürekli olarak bir dostumuzun olduğu ilde toplanılmasına karar verdi. Dostlarla güzel bir günü birlikte yaşamanın vermiş olduğu güzel paylaşımla güzel anılar bırakarak, herkese hayatta Başarlar dileklerinde bulundular.

Anahtar Kelimeler: İletişim18 YılKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat