Emirgazi Esnaf Odası Dualar Açıldı

Emirgazi Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni hizmet binası düzenlenen törenle hizmete girdi.

28.06.2015 13:36, 6 yıl önce eklendi.
Emirgazi Esnaf Odası Dualar Açıldı

Açılış programına Emirgazi Kaymakamı Saadettin Doğan, Belediye Başkanı Nurişen Koçak, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, Ereğli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Oymak, Karapınar Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Kocatürk, KONESOB Yönetim Kurulu Üyeleri,  Esnaf Odaları Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar öncesi gerçekleştirilen hizmet binası açılışında KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan bir konuşma yaptı. Başkan Karamercan, "Böyle güzel ve modern bir hizmet binasının hizmete kazandırılmasında emeği geçen Emirgazi Oda Başkanımız Dursun Ali Yaşa başta olmak üzere tüm Oda yöneticilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, binamızın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyoruz" dedi.

Programda ayrıca Emirgazi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Dursun Ali Yaşa ve Emirgazi Kaymakamı Saadettin Doğan da birer selamlama konuşması yaptı.

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde yeni hizmet binasının açılışı yapıldı. Kur'an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle devam eden program konuklara iftar yemeği ikram edilmesiyle son buldu.

Anahtar Kelimeler: EmirgaziOdaKarmercan

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat