konya`nın En Önemli Sorunu!

AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Faruk Dügen, As Araştırma Şirketi`ne yaptırdığı ankette Konyalı vatandaşlara Konya`nın sorunlarını sordurdu

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
konya`nın En Önemli Sorunu!
AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Faruk Dügen, As Araştırma Şirketi ’ne yaptırdığı ankette Konyalı vatandaşlara Konya ’nın sorunlarını sordurdu. Dügen, anket sonuçlarında öne çıkan sorunların çözümü noktasında çalışmalarına devam edeceğini bildirdi.

AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Faruk Dügen, aday adaylığı sürecindeki çalışmalarını tamamlama noktasına geldi.  İlçe ziyaretleri, temayül yoklaması ve genel merkezde yapılan mülakatın ardından Dügen bir de anket yaptırdı. As Araştırma Şirketi ile ortaklaşa bir çalışma yürüten Dügen, “Sorunları bilmeden çözüm üretmemiz olanaksızdı” dedi.''HALKIN SORUNLARI DİNLEMEK DURUMUNDAYIZ''Faruk Dügen, sonuçların kendisine bundan sonraki yapacağı çalışmalarında yol gösterici nitelikte olacağını ifade etti. Ankette Konya halkının hangi konularda hassas olduğunu da kestirebildiklerini kaydeden Dügen, “Konya ’ya hizmet etmek için yola çıktık. Bu hizmeti yaparken de hemşerilerimizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını tanımak durumundayız. Bu çerçevede konunun uzmanlarından oluşan bilimsel bir çalışma ekibi kurarak halkın sorunlarını, halkın kendisinden dinlemeyi denedik” dedi.

HEDEF 2023 VİZYONUDügen, “Konya Türkiye ’nin yüzölçümü bakımından en büyük ili. Dolayısıyla Konyamıza hizmet etmek için diğer illerden daha fazla çalışmamız, çalışmalarımızı geniş bir coğrafyada yapmamız gerekiyor. Bizler bu göreve talip olduk. Nasip olur da milletvekili olursak, Konyamızın 31 ilçesiyle 2023 vizyonuna ulaştırma hedefinde durmadan çalışacağız.” şeklinde konuştu.İşte anketten çıkan sonuçlar:Sizce Türkiye'nin en önemli sorunu nedir?Sizce Konya'nın en önemli sorunu nedir?Ak Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Faruk Dügen'e mesajınız nedir?

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu