Kadınhanı`nda Yapılan Panel İlgi Yoğun Oldu

Kadınhanı Belediye Başkanlığı ile Selçuk Üniversitesi tarafından ortaklaşa organize edilen ` Kentsel ve Kırsal alan Kalkınmasında yerel yönetimlerin önemi” konulu panel gerçekleştirildi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Kadınhanı`nda Yapılan Panel İlgi Yoğun Oldu
Kadınhanı Ziraat Odası Konferans salonunda gerçekleştirilen panel Kadınhanı Belediye Başkanı Hulusi Çökgel ve Kadınhanı protokolü katıldı.

          Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan panelde ilk konuşmayı yapan Kadınhanı Belediye Başkanı Hulusi Çökgel, Kentsel ve Kırsal alan kalkınmasında yerel yönetimlere çok büyük iş düştüğünü söylerken, bugüne kadar bu konuda yaptığı çalışmalar hakkında panele katılanlara tek tek bilgi verdi. Daha sonra panele geçildi.

“Kentsel veKırsal alan kalkınmasında yerel yönetimlerin önemi” konulu panelin Başkanlığını Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesi Öğretim görevlisi Yrd Doç Dr. Ömer Mutluoğlu, konuşmacı olarak ise Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksek okulu Öğretim görevlisi Sabahattin Akkuş,” Kırsal Alanlardaki düzenlemelerin kentsel alanlara etkisi” konusunda, Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlisi Turgut Ayten ise “ Kırsal Kalkınmada arazi toplulaştırmanın yeri ve önemi” konusunda panele katılanlara bilgi aktardılar.

          Panel konuşmacı olarak katılan öğretim görevlileri, panel sonunda sorular soruları ise tek tek cevaplandırdılar.

Kadınhanı Belediyesi tarafından düzenlenen “ Kentsel ve Kırsal alan kalkınmasında yerel yönetimlerin önemi” konulu panel, konuşmacı olarak katılan öğretim görevlilerine Kadınhanı protokol üyeleri tarafından verilen plaketlerle sona erdi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu