İktidar, Sandığa Gömülecektir

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili aday adaylarından, Prof.Dr.M.Sait Gönen`in seçim programı içeriğinde sürdürdüğü ilçe gezilerinde, MHP ve Gönen`e halkın büyük ilgi gösterdiği gözlendi. Seçmenleriyle buluşarak ülkenin ve vatandaşın sorunlarını anlatan , Gönen halktan gelen sorunları da dinledi. En fazla işsizlikten yakınan vatandaş AKP iktidarını sandığa gömmekte kararlı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
İktidar, Sandığa Gömülecektir
MHP adaylarından Sait Gönen ilçe gezilerine devam ediyor. Kulu, Cihanbeyli. Sarayönü, Akşehir, Tuzlukçu, Yunak , Çeltikte, ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Gönen, iktidarın yanlış politikası sonucu Türkiye ’nin çok ciddi sorularla karşı karşıya kaldığını belirterek, 12 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyor.Vatandaşları sandık başına davet eden Gönen, “Ülkenin ve vatandaşımızın yaşadığı sorunlardan kurtulması için Milliyetçi Hareketçi Partisini iktidara taşımak hepimizin görevidir.. İşçiden,memura, çitçiden, esnafa halkımız mağdur edilmiş, yoksulluk içinde yaşatılmıştır. Aş ve iş sorunu olunca toplumsal sorunlar artıyor. Kadına şiddet artıyor. Toplumsal cinnet başlıyor. Ülkenin sorunları demokrasi içinde çözülmeli. İktidarı da, demokrasi içinde göndermek lazım. İşte 12 Haziran bir fırsattır.  İktidar  'Bizi millet getirdi ’ diyor. Seni getiren millet götürmesini de bilir."diye konuştu.

İlçe teşkilatlarında kadın seçmenlerince de karşılanan Gönen, “ Partimizde hanımefendileri görmek bizleri son derece, mutlu eder. Siyasete kadın ellerinin değmesi, MHP ’nin ciddi bir oy alması demektir” dedi. Gönen aday adaylığını kutlayan kadın seçmenlerine teşekkür etti.Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu