Engelli gençlerin lunapark sevinci

Çekmeköy belediyesi tarafından dünya engelliler haftası etkinlikleri kapsamında lunaparka götürülen engelli çocuklar, doyasıya eğlenerek keyifli dakikalar.

28.06.2015 15:46, 8 yıl önce eklendi.
Engelli gençlerin lunapark sevinci
Dünya Engellier Haftası’nda engelli çocuklar ve aileleri Çekmeköy Belediyesi tarafından unutulmadı. Çekmeköy Belediyesi tarafından 100’ü aşkın engelli genç, çocuk ve aileleri Taşdelen Lunapark’ına getirildi. Lunapark’taki oyuncaklara binip gönüllerince eğlenen çocuklar renkli görüntüler oluşturdu.

ENGELLİLER VE AİLELERİNDEN TEŞEKKÜR Etkinliğe katılan engelli çocuklardan Sıla Yılmaz, lunapark’ta çok eğlendiğini belirterek, “Burada oyuncaklara bindim, gezdim. Daha öncede lunapark’a gelmiştim. Bizim buraya Çekmeköy Belediyesi getirdi. Bize bu etkinliği düzenlediği için Çekmeköy Belediyesi Başkanı Ahmet Poyraz’a teşekkür ediyorum” dedi. İlk defa bir lunaparka geldiğini belirten İlayda Yetkin, “Daha önce hiç lunapark’a gelmemiştim. İlk defa geldim buraya. Burada bugün çok eğlendim heyecanlıydı” diye konuştu.

Çocuğuyla birlikte lunaparka gelen Didem Yetkin ise sunulan hizmetten dolayı Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a teşekkür ettiğini belirterek, gayet güzel bir gün geçirdik. Sosyal açıdan çocuklarımız için çok faydalı bir şey. Paylaşmaları, paylaşımcı olmaları çok güzel bir şey” dedi.

MURAT DELİCE  

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu