Avrupa’nın Kahraman Hemşire Ödülü İlknur Yayla’nın oldu

Ansell avrupa hero hemşire hizmeti ödülü’nü kazanan hemşire ilknur yayla, acıbadem kozyatağı hastanesinde düzenlenen törenle ödülünü aldı. avrupa’da yılın.

01.07.2015 17:30, 5 yıl önce eklendi.
Avrupa’nın Kahraman Hemşire Ödülü İlknur Yayla’nın oldu
Avrupa Ameliyathane Hemşireliği Birliği (EORNA) önderliğinde ve AnsellCares desteği ile düzenlenen 2015 Ansell Avrupa HERO Hemşire Hizmeti Ödülü’nün sahibi Türk hemşire İlknur Yayla oldu. Yayla, Acıbadem Kozyatağı Hastanesinde düzenlenen törenle ödülünü aldı. İlknur Yayla, 28 Avrupa ülkesinden meslektaşlarını geride bırakırken, bu ödül ilk kez bir Türk hemşireye verildi. İlknur Yayla için hazırlanan ödül töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Törende İlknur Yayla’nın yarışmaya nasıl hazırlandığıyla ilgili bir sunum yapıldı.

Ödülünü aldıktan sonra konuşan İlknur Yayla, “Teşekkürler Türkiye, teşekkürler Avrupa. Bu ödüle beni layık gördüğünüz için. Bu tamı tamına 43 gün süren ve bir ay boyunca oy kullanılarak sonucun belirlendiği uzun soluklu bir yarış ve stratejiydi” dedi.

Aldığı oylar hakkında farklı yerlerde farklı rakamlar yazıldığını belirten İlknur Yayla, “En son benim site kapandığında gördüğüm ve Ansell’in de resmi sayfalarında ilk tebliğ ettiği 140 bin oy. Bunun 102 bini Türkiye’nin, yani İlknur Yayla’nın. Bu tarihi bir başarıdır ve oyların yüzde 70’i alınarak, bu unvan Türkiye gelmiştir” şeklinde konuştu. 

METİN BAŞAR - MUSTAFA ESEN  

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat