Serdar Adalı’dan şike davası yorumu

Zonguldak’ın ereğli ilçesinde faaliyet gösteren beşiktaş taraftarları derneği’nin düzenlediği iftar programına katılan beşiktaş eski yöneticisi serdal adalı 18.

08.07.2015 23:50, 8 yıl önce eklendi.
Serdar Adalı’dan şike davası yorumu
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Beşiktaş Taraftarları Derneği’nin düzenlediği iftar programına katılan Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı 18 Eylül 2015 tarihine ertelenen şike davasını değerlendirdi. Adalı “Biz bu davada kenar sürü olduk, aklanacağız” dedi.  Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

“BENDE TÜM TARAFTARLAR GİBİ TRANSFERLERİ BEKLİYORUM”
Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi taraftarlarla birlikte iftarını yapan Adalı, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Beşiktaş’ın transfer politikasını değerlendiren Adalı, tüm Beşiktaş taraftarları gibi kendisinin de yapılacak transferleri beklediğini söyledi. Adalı, "Şu anda Fenerbahçe ve Galatasaray transferde bir parça daha öndeler. Umut ediyorum ki mevcut başkan ve yönetim kurulu eksik olan bölgelere gerekli transferleri yapacaklardır. Onlar da görüyorlardır. Birileri transfer yapıyor diye bizlerinde transfer yapacağız diye bir şey de yoktur. Her takım kendi içinde eksiklerini tamamlar. Bende tüm taraftarlar gibi yeni transferleri bekliyorum" dedi.

“BİZ BU DAVADA KENAR SÜSÜ OLDUK”
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katılmayan ve bir sonraki duruşması 18 Eylül 2015 tarihine ertelenen şike davasıyla ilgili sorulara yanıt veren Adalı, davadan alınlarının akı ile çıkacaklarını ifade etti. Adalı şike davası ile ilgili olarak şunları söyledi: “Evet, 18 Eylül’e kaldı. Şike davası başladığından beridir tek söylediğim bir kelime var. Maalesef biz bu davada kenar süsü olduk. Hiç bir zaman da inancımı yitirmedim. Bu davadan alnımızın akıyla aklanacağız. Beşiktaş’ın bu tür şeylere de ihtiyacı olmadığını tüm Türkiye görecek."

“MALİ GENEL KURULUN ÜZERİNDEN 1,5 AY GEÇTİ, BEKLİYORUZ”
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın mali genel kuruldan sonra bir ay içerisinde seçime gidileceği yönünde açıklamalarını hatırlatan Adalı, mali genel kurulun üzerinden 1,5 ay gibi bir süre geçmesine rağmen seçim kararının alınmadığını dile getirdi. Genel kurul kararı alınması durumunda arkadaşları ile görüşüp başkan adaylığı için karar vereceğini ifade eden Adalı, “Henüz alınmış bir seçim kararı yok. Seçim kararını alsınlar, ondan sonra otururuz. Arkadaşlarımızla tartarız biçeriz. Aday olacaksak da açıklarız. Beşiktaş’ta adaysız bir seçim olmaz. Onun için Beşiktaşlılar içlerini rahat tutsun. Normalde, mali genel kurulda hemen önümüzde ki hafta kararı alıp, 30 gün içerisinde de seçime gidilecek beyanı vardı sayın başkanın. Mali kurulun üstünde de bir bir buçuk aya kadar yakın oldu. Bekliyoruz. Herhangi bir seçim kararı alınırsa oturur arkadaşlarımızla değerlendiririz" dedi. 

VEDAT KILIÇ

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant