Konyalı Mobilyacılardan Milano`ya Çıkarma

Konya Mobilyacılar Esnaf ve sanatkârlar Odası İtalya`nın Milano kentinde düzenlenen Dünyanın en büyük mobilya fuarına çıkarma yaptı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Konyalı Mobilyacılardan Milano`ya Çıkarma
       285.000 m2 alanda düzenlenen 1700 firmanın katıldığı mobilya üzerine dünyanın en büyük fuar olma özelliğini taşıdığını söyleyen Konya Mobilyacılar Oda Başkanı Mehmet GÜNBAŞ Kosgeb den de destek alarak üyelerimizi mobilyada bir numara kabul edilen İtalya fuarına götürdük.6 gün boyunca gezdiğimiz stantlarda tasarımın ön plana çıktığını gördük.' dedi.  Fuarda  farklı çizgilerin, yeni modellerin ön plana çıktığını söyleyen GÜNBAŞ  "üyelerimiz Milano fuarında gördüklerinden esinlenerek kendi tasarımlarına yeni boyutlar katabilir' dedi.

İtalya Mobilyalarının çizgilerini önümüzdeki aylarda Konya mobilya mağazalarına görebileceğimizi söyleyen GÜNBAŞ Mağazacı arkadaşlarla ön görüşme yaparak mobilya ithalatının kapılarını aradıklarını söyledi. Milano Ticaret Odası Başkanı ile de heyet görüşmesi yapan GÜNBAŞ Robert MİGOTTO ile verimli bir görüşmemiz oldu. Türkleri çok sevdiğini bizimle çalışmak istediklerini belirten MİGOTTO ile yapılan  görüşmede Matta MİGLİO Akdeniz orta doğu program sorumlusu da hazır bulundu.

      Kona Mobilyacılar odası olarak yurtiçi fuarlarının tamamına katıldıklarını söyleyen GÜNBAŞ Yurtdışı fuarlarına da bundan böyle sürekli takip ederek üyelerini götürmek istediklerini söyledi. Üyelerde böyle bir organize yaptığı için Mobilyacılar Odasının şahsında Mehmet GÜNBAŞ ’a teşekkür ettiler.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu