Meclis Basın Komisyonu Takipte

Konya İl Genel Meclisi Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu, Altınekin, Cihanbeyli ve Kulu`da yaptıkları incelemelerde İl Özel İdaresinin hayata geçirdiği yatırımları yerinde inceledi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Meclis Basın Komisyonu Takipte
Konya İl Genel Meclisi Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu, Nisan ayı çalışmalarını tamamladı. Altınekin, Cihanbeyli ve Kulu ’da incelemelerde bulunan komisyon, yatırımları yerinde gördü.

İl Genel Meclisi Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı Mustafa Tuncay ile üyeler İsmail Kısa, Ümit Acı ve Ali Köker, Nisan ayı çalışmalarında Konya ’nın Altınekin, Cihanbeyli ve Kulu ilçelerindeki yatırımları yerinde inceledi. Bölge Meclis üyeleri Orbay Kaya, Cemal Babaoğlu, Ali Sait Öztürk ve Hacı Alıcı ’nın ev sahipliğinde sağlık, eğitim, yol ve spor yatırımlarını yerinde görme fırsatı bulduklarını dile getiren Komisyon Başkanı Tuncay, “Nisan ayı çalışmalarımızda Meclisimizin aldığı kararları hayata geçiren İl Özel İdaresi ’nin yatırımlarını inceledik. Yatırımlar ile ilgili Altınekin, Cihanbeyli ve Yunak İlçe Özel İdarelerinden bilgi aldık” dedi.

Amaçlarının, yapılan yatırımları basına ve kamuoyuna tanıtmak olduğunu dile getiren Tuncay, çalışmalarının önümüzdeki aylarda da devam edeceğini kaydetti.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu