MHP`li Adaylar Kadınhanı`na Çıkarma Yaptı  

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili adayları, Kadınhanı İlçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek 12 Haziran seçimleri için oy istediler.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
MHP`li Adaylar Kadınhanı`na Çıkarma Yaptı  
12 Haziran seçimler için çalışmaları tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Konya adayları dün Kadınhanı İlçesinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Hacı Mustafa Tombuloğlu, Faruk Sonkaya, Sabit Çevik  ve MHP İl Başkanı Ali Yücel ile yönetim kurulundan oluşan heyet ile Kadınhanı ’nda basın toplantısı ve ardından esnaf ziyaretini gerçekleştirdiler.

Basın toplantısında açıklamada bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya birinci sıra milletvekili adayı Faruk Bal “ Daha önce 12 MHP ’li milletvekilimiz ile Kadınhanı ‘yı ziyaret etmiştik. Şimdi ise 12 Haziran seçimleri için Konya Milletvekili adaylarımızla huzurunuzdayız. Bu da gösteriyor ki Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kadınhanı ilçesine büyük bir önem veriyoruz. Sizde yerel seçimlerde MHP ’nin adayı olan ve şu anda Kadınhanı İlçesinde güzel hizmetlere imza atan Belediye Başkanımız Hulusi Çökgel ’i seçerek cevap verdiniz. Biliyorsunuz ki Belediye Başkanımız Çökgel iki yıl içerisinde yaptığı güzel hizmetlerle tüm Kadınhanılıların gönlüne taht kurmuştur. Bundan sonra da güzel hizmetler vermeye devam edecektir. 12 Haziran seçimlerinde de aynı desteği vermenizi istiyoruz.

AKP İktidarı yaklaşık olarak 9 yıldır görev başında ama bugüne kadar ülke sorunlarının hiçbirini çözmemiştir. Ülkenin en önemli sorunlarından biri olan işsizlik ve tarım politikası karşısında aciz kalmışlardır. . Kısaca bir söylemek gerekirse AKP iktidarı tüm ülke sorunları karşısında tam çırak kalmıştır. Acemi oldukları içinde ülkeyi bu hale getirdiler.” dedi

Basın açıklamasının ardından Kadınhanı İlçesinde seçim çalışması için gelen MHP Konya Milletvekili adayları gruplara ayrılarak esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Daha sonra ise Kadınhanı İlçesine bağlı belde ve köylerde çalışmalarına devam ettiler.Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu