Derbentli Yöneticiler Selvi`yi Ziyaret Etti.

Derbent İlçesi yöneticileri önceki gün İl Genel Meclis Başkanı Ali Selvi`yi makamında ziyaret etti.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Derbentli Yöneticiler Selvi`yi Ziyaret Etti.
Derbent Kaymakamı Uhut Emre Koyuncu, Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, İl Genel Meclis Üyesi Rafet Furunlukoyak, Derbent Belediye Meclis üyeleri Mehmet Alıçlı, Ramazan Cevizli, Halil İbrahim Olukça, Himmet Avcı, Süleyman Mah. Muhtarı Adnan  Suludere ve Vakıflar Bölge Müdürü İbrahim Genç ’ten oluşan Derbent heyeti,  Derbent ’e yaptıkların hizmetten dolayı İl Genel Meclis Başkanı Ali Selvi ’ye bir teşekkür ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, ziyarette yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. “ Derbent İlçesine bugüne kadar yapılan tüm hizmetlerden dolayı memnun kaldıklarını ve hizmetlerin devam etmesini istedi. Ayrıca tekrar İl Genel Meclis Başkanlığına seçilmesinden dolayı da memnuniyetini ifade etti.

İl Genel Meclis Başkanı Ali Selvi ise “ Derbentli yöneticilerin bir araya gelerek ziyaret etmeleri beni mutlu etmiştir. Bizler üstümüze düşen hizmetleri yaptık ve yapma devam edeceğiz.

İlimizin şirin bir ilçesi olan Derbent ’e de bugüne kadar birçok hizmeti götürmekten dolayı bizde mutluyuz. Bundan sonra da geri kalan projelerimizi hayata geçirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” dedi

Ziyaret İl Genel Meclis Başkanı Ali Selvi ve Derbentli yöneticilerin toplu çektirdiği fotoğraf ile sona erdi.

Anahtar Kelimeler: Derbent İlçesi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu