Anneler Günü`nde 3. Kez Annelik Sevinci Yaşadı

Konya`nın Beyşehir ilçesinde bir anne, anneler gününde bir bebek dünyaya getirerek 3. kez anne olma sevinci yaşadı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Anneler Günü`nde 3. Kez Annelik Sevinci Yaşadı
Beyşehir'e bağlı Damlapınar köyünde yaşayan Zeynep Tekinel, 8 Mayıs Anneler Günü'nde normal doğumla bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Beyşehir Devlet Hastanesi Doğum Servisi'nde, bugün sabah saat 09.00 sıralarında doğan bebeğe anneannesinin adı olan Ayşe ismi verildi.

Anne Zeynep Tekinel, 2 ve 7 yaşında bir kız ve bir erkek olmak üzere 2 çocuğu daha bulunduğunu belirterek, "Anneler gününde üçüncü kez anne olmak güzel bir duygu oldu" diye konuştu.

Torununa ismini veren anneanne Ayşe Tekinel ise böyle anlamlı bir günde kızının üçüncü çocuğunu dünyaya getirmesinin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Bugünlerde doğumun olmasını bekliyorduk ama anneler gününde dünyaya gelmesini beklemiyorduk" şeklinde konuştu.

Anneler Günü'nde 3. çocuğunu dünyaya getiren Zeynep Tekinel'i Beyşehir Devlet Hastanesi'nde anneler günü nedeniyle çeşitli servislerde ziyaretlerde bulunan Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Gülay Samancı da ziyaret etti. Taşçı ve Samancı, doğum yapan Tekinel'e çiçek hediye etti.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu