Çoraplı Hırsız Suçüstü Yakalandı

Konya`da polis ekiplerince elinde dizüstü bilgisayarla kaçarken yakalanan hırsız gözaltına alınırken, laptop, ziynet eşyası ve 490 TL çalan zanlının parmak izi bırakmamak için çorap kullandığı belirlendi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Çoraplı Hırsız Suçüstü Yakalandı
Olay, merkez Selçuklu İlçesi Sakarya Mahallesi'nde meydana geldi. Konya Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, mahallede yaşanan hırsızlık olayları ile ilgili sivil ekiplerle çalışma yapmaya başladı. Sivil ekipler araştırmalarını sürdürürken elinde dizüstü bilgisayarla koşarak kaçan bir kişinin peşine düştü. Bir süre kovalanan Hasan Hüseyin T. (19) yakalandı. Yakalanan şüphelinin elindeki dizüstü bilgisayar ile üzerinde çıkan ziynet eşyası, 490 TL para ve eşarbı aynı mahalledeki bir

evden çaldığı ortaya çıktı. Şüpheli şahsın parmak izi bırakmamak için çorap kullandığı belirlendi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülerek ifadesi alınan şüpheli suçunu itiraf etti. Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Hasan Hüseyin T, hırsızlık suçundan adliyeye sevk edildi. Hırsızlıktan daha önceden kaydı bulunan şüphelinin çaldığı iddia edilen 490 TL'yi babasının kendisine harçlık olarak verdiğini söylediği öğrenildi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant