14 Ağustos 2015 yurtta hava durumu

Meteoroloji işleri genel müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, ege ve akdeniz'de mevsim normalleri civarında, diğer bölgelerde mevsim normallerinin 2 ila 5.

14.08.2015 09:15, 8 yıl önce eklendi.
14 Ağustos 2015 yurtta hava durumu
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan son değerlendirmelere göre, Afyonkarahisar, Kütahya’nın doğusu, Isparta, Osmaniye, Toroslar mevkii, Hatay’ın kuzey kıyıları, Adana’nın kuzey ve doğusu, Ankara, Eskişehir, Konya’nın kuzey ve batısı, Çankırı, Trabzon’un iç kesimleri, Rize çevreleri ile Artvin’in kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde İstanbul’un Anadolu yakasında yer yer pus hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, Ege ve Akdeniz’de mevsim normalleri civarında, diğer bölgelerde mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Doğu Akdeniz’in doğusunda kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

Ankara: Az bulutlu, öğle saatlerinden itibaren parçalı bulutlu, akşam saatlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 34 İstanbul: Parçalı ve az bulutlu 32 İzmir: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 33 Adana: Parçalı bulutlu, kuzey ve doğu çevreleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 35 Antalya: Az bulutlu, zamanla iç kesimleri parçalı bulutlu 32 Samsun: Parçalı ve az bulutlu 30 Trabzon:Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 30 Erzurum: Parçalı bulutlu 33 Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 40 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu