Tolu; `Türkiye Ekonomisi, Yanlış İdareler Sonucunda Kötüye Gitmektedir

Halkın Sesi Partisi Konya Milletvekili Adayları Av. Veli TOLU, İsrafil KÖSEDAÐ ve Yavuz SÖZER Canlı Mal Pazarını ziyaret ettiler. Ziyarette HAS Parti Milletvekili adaylarına ilgi bir hayli fazlaydı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Tolu; `Türkiye Ekonomisi, Yanlış İdareler Sonucunda Kötüye Gitmektedir
Ziyaret Sırasında Konuşan Halkın Sesi Partisi Konya Milletvekili Adayı Av. Veli Tolu; “Türkiye ekonomisi, yanlış idareler sonucunda kötüye gitmektedir dedi. Konya – Ankara arası hızlı tren projesine değinen TOLU; Sayın Başbakan da hızlı trenle gelecek Konya ’mıza emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yapılan bu hızlı tren projesinin maliyeti 1 katrilyondur. Ama geçen sene milletin cebinden soyulan faizin toplamı 80 katrilyondur. Yani bizi soymasalar, biz kendimizi soydurmasak her sene Konya-Ankara hızlı treni gibi Türkiye ’nin her yerine hızlı tren yapabiliriz, ama biz soyuluyoruz bizi sistem soyuyor. Bu sistemi değiştireceğim diyen tek parti var o da HAS Parti ve Genel Başkanı Numan KURTULMUŞ ’tur, kavgalara aldanmayalım biz sorun üreten değil çözüm üreten Numan KURTULMUŞ ’ a destek verelim, bütün genel başkanlar sürekli kavga içerisinde bizim kavgaya değil çözüme ihtiyacımız var dedi.

Milletvekili Adayı İsrafil KÖSEDAÐ ise yaptığı konuşmada Dünya ’nın en pahalı yem materyallerini ve mazotunu kullanarak dünyanın en ucuz ürününü satmaya çalışan tarım ve hayvancılık sektörünün fedakâr neferleri artık nefes alamayacak duruma getirilmiştir. HAS Partinin Tarım ve hayvancılıkla ilgili çözüm önerilerini anlattı. KÖSEDAÐ süt üretimi, istikrarlı olarak devam ettirilecek, ani iniş çıkışlar önlenerek üretici ve tüketici mağduriyetlerine son verilecektir. Et ve Balık Kurumu, Süt Endüstrisi Kurumu ile Yem Sanayi yeniden kamu sosyal kuruluşları (kâr değil, sosyal fayda amaçlı) olarak kurulacak, tarımsal desteklerin % 15 ’lik kısmı bu kuruluşlara aktarılacaktır. Dedi.

Ziyaret Esnasında parti rozeti isteyen vatandaşlara Av. Veli TOLU rozetleri bizzat kendisi yakalarına taktı.

Anahtar Kelimeler: Konyadahaber

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant