Başbakan Konya`da Şoför Kurultayı`na Katılacak

Konya Şoför, Nakliyeci, Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Can, oda olarak ‘Şoför Kurultayı` düzenlediklerini ve kurultaya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ın da katılacağını açıkladı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Başbakan Konya`da Şoför Kurultayı`na Katılacak
Seçim gezilerini sürdüren ve 3 Haziran Cuma günü Konya ’ya gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Konya ’da şoförlerle bir araya gelecek.

Konya Şoför, Nakliyeci, Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Can, oda olarak bu yıl ilk kez ‘Şoför Kurultayı ’ düzenlediklerini ve kurultaya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ı da davet ettiklerini söyledi. Başkan Can, “Konya programı çerçevesinde Başbakanımız kurultayımıza katılacak ve burada şoför esnafımızla bir araya gelecek” dedi.

Mevlana Kültür Merkezi ’nde saat 11.00 ’de gerçekleştirilecek olan kurultaya tüm oda üyelerini ve şoför esnafını davet eden Başkan Can, şoför esnafı ve sorunların dile getirilmesi açısından bu tür bir kurultayın önemli bir fırsat olduğunu dile getirdi. Başkan Can, “Kurultayda Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile esnafımızı bir araya getiriyoruz. Kendisi sorunlarımızı dinleyecek ve çözüm yolları için bizlerle istişare yapacak. Şoför esnafımızın bu kurultayda tek vücut olmasını ve sorunlarımızın çözüm yollarını Başbakanımıza iletmesini istiyoruz. Tüm oda üyelerimizi ve esnafımızı kurultaya davet ediyorum” diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu