Mar-San Yönetimi Vali Doğan`ı Ziyaret Etti

Konya`da faaliyet gösteren Mar-San Sanayi sitesi yönetimi Konya Valisi Aydın Nezih Doğan`ı makamında ziyaret etti.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Mar-San Yönetimi Vali Doğan`ı Ziyaret Etti
Sanayi sitesinin sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Mar-San Sanayi Sitesi adına Başkan Ahmet Arslan Vali Doğan ’a sanayi sitesi hakkında bilgiler verdi.

Görüşmede sanayi sitesinin güvenlik konusu, mobese sistemi konuları konuşulurken, can güvenliği konusunda Adana Çevre Yolu ’ndan sanayi sitesine girişte sinyalizasyon olmamasından dolayı yaşanan kazalar ve bu sorunun çözümüyle ilgili konular Vali Doğan ’a aktarıldı.

Mar-San Sanayi Sitesi Başkanı Ahmet Arslan görüşmede Vali Doğan ’a sanayi sitesinin ortasına çok kapsamlı bir sosyal tesis yapmayı planladıklarını ve bu konuda destek istediklerini de belirtti.

Heyetin talep ve isteklerini dinleyen Konya Valisi Aydın Nezih Doğan ise konuşmasında, kısa bir süre önce çıkan ıslah organize sanayi kanununun incelenmesi ve bu kanun doğrultusunda çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi.

Görüşme sonrasında bir açıklama yapan Mar-San Sanayi Sitesi Başkanı Ahmet Arslan, “285 küçük ve orta ölçekli firmasıyla Konya ’nın en büyük sanayi sitelerinden olan Mar-San Sanayi sitesi adına Sayın Valimizi ziyaret ettik. Bizleri kabul etmesi ve sorunlarımızı dinlemesinden dolayı kendisine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Görüşmede kendisine sanayi sitesinde yaşanan sorunlarımızı anlattık ve çözüm yollarını konuştuk” dedi.

Anahtar Kelimeler: Mar-San

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu