Ak Parti İl Teşkilatı`nda Şimdi Konya`yla Teşekkür Zamanı

Konya, AK Parti`ye olan desteğini ve teveccühünü 12 Haziran Genel Seçimleri`nde de yüzde 70 gibi rekor bir oy oranı ile gösterdi. AK Parti Konya İl Teşkilatı da bu büyük destek dolayısıyla ilçelere teşekkür ziyaretlerine başladı.

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Ak Parti İl Teşkilatı`nda Şimdi Konya`yla Teşekkür Zamanı
Ziyaretler kapsamında AK Parti Konya Milletvekilliği ’ne seçilen Gülay Samancı ve Hüseyin Üzülmez, Karatay Meram ve Selçuklu Teşkilatları ’nı ziyaret etti. Ziyaretlerde ilçe halkına ve AK Parti İlçe Yönetimleri ’ne teşekkür eden milletvekillerine AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik ediyor.

Üzülmez; “Şimdi Konya ’ya hizmet zamanı”

Seçim sonuçlarının Türkiye ’ye ve Konya ’ya hayırlı uğurlu olmasını dileyen AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, Konya ’nın verdiği destekten dolayı çok mutlu olduklarını ve bu desteğin kendilerine büyük sorumluluklar verdiğini söyledi. Konya ’nın her zaman olduğu gibi yine doğruya ve hizmete oy verdiğini aktaran Üzülmez şunları söyledi; “8,5 yılda AK Parti, bu ülkeye ve Konya ’ya önemli yatırımlar yaptı. Milletimiz de tüm yapılanların farkında olduğu için tercihini yine AK Parti ’den yana kullandı. Rekor bir oy ile AK Parti ’ye güvenen Konyalı hemşehrilerimize diyoruz ki; şimdi sıra bizde. Önce halkımıza ve büyük emek harcayan teşkilatlarımıza teşekkür edeceğiz. Sonra da çalışmalara başlayacağız. Konya için Konyalı hemşehrilerimiz için ne gerekiyorsa elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Şimdi hizmet zamanı.”

Samancı; “Sorumluluğumuz büyük”

AK Parti ’nin Türkiye ’nin en büyük ve ülkesine en çok hizmet eden parti olduğunun 12 Haziran ’da bir kez daha ortaya çıktığını söyleyen AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı da AK Parti ’ye verdiği destekten dolayı tüm Konya ’ya teşekkür etti. Desteğin kendilerine büyük sorumluluklar verdiğini kaydeden Samancı, söz konusu desteğin çalışma azimlerini ayrıca bir kat daha arttıracağını belirtti. Samancı; “Konya yine her zamanki gibi kime destek vereceğini bildiğini kanıtlamıştır. Hizmet eden üreten, üretene destek veren partimiz yine tek başına iktidar olmuştur. Bize destek veren herkese tüm Konya ’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilatımız da bu dönemde özverili çalışmış ve halkın desteğine katkıda bulunmuştur. Teşkilatlarımıza da çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı da Kulu Cihanbeyli ve Altınekin ’i; Cem Zorlu ise Ereğli, Karapınar, Halkapınar ve Emirgazi ’yi ziyaret ederek burada hem vatandaşa hem de ilçe teşkilatlarına teşekkür ettiler.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat