İl Emniyet Müdüründen KONMUHDER’e ziyaret

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Konya Muhasebe Hukuk Eğitim Kültür Derneğini ziyaret etti.

22.10.2015 13:08, 8 yıl önce eklendi.
İl Emniyet Müdüründen KONMUHDER’e ziyaret

KONMUHDER Başkanı Celal Emiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan emniyet müdürü Demir, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 Derneklerin toplum yararına faaliyet göstermelerinin son derece önemli olduğuna vurgu yapan İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Yapmış olduğunuz faaliyetler mükellefleriniz açısından son derece önemli.  Bu tür dernekler toplum adına da önemli görevler üstlenir. Önemli olan faydalı olmaktır. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Celal Emiroğlu, “Huzur ve güvenliğimizin sağlanması için gece gündüz mücadele veren emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Allah yardımcınız olsun. Şehit polislerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Bizler mükelleflerimizi yeni kanun ve değişiklikler konusunda anında bilgilendirerek önemli bir görev üstlendiğimizin farkındayız. Amacımız gerek toplumsal olaylarda insanları doğru yöne bilgilendirmek gerekse de üyelerimizi konunun uzmanlarıyla bir araya getirerek seminer ve konferanslarla faydalı olmaktır” ifadelerine yer verdi.  Karşılıklı bilgi alış verişi ve sohbetin ardından ziyaret hatıra fotoğrafıyla renklendirildi.

Anahtar Kelimeler: Mevlut DemirKonyaPolisDernek

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant