Hayatın Her Noktasında; Fay Turizm

`Hayatın Her Noktasında” sloganıyla yola çıkan, öncü ve yenilikçi Turizm firması FAY TURİZM, Konya`nın merkezine açtığı yeni ofisinde faaliyetlerine başladı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Hayatın Her Noktasında; Fay Turizm
Turizm sektöründe son yıllarda faaliyet gösteren genç girişimci Fatih Bekdik, Konya merkez Atatürk Caddesine açtığı yeni işyeri olan Fay Turizm ’de, güçlü kadrosu ve profesyonel çalışanlarıyla faaliyetlerine başladı.

Fay Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bekdik, Turizm sektörü için Konya ’nın önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi. Turizme farklı bir bakış açısı getirdiklerini ifade eden Bekdik; hedeflerindeki turizm profilini ise şu şekilde aktardı. “Konya ’nın yıllardır turizm sektöründe süregelen bir geleneği var, o da inanç turizmi. Kaldı ki yıllardır şehrimiz için inanç turizmine yatırım yapılsa da, üstelik sektörde faaliyet gösteren firmaların bu alanda çaba sarf etmeleri ve yoğunlaşmaları inanç turizmini beklenen düzeye yükseltemedi. Bizim turizme bakış açımız ise daha farklı. İnovasyonu ön planda tutarak, misafirlerimizin yerine kendimizi koyup ve bir nevi empati uyguluyoruz. Yenilikçi ve öncü olmamızın sebebi de buradan başlıyor. Özellikle Konya; inanç turizminin yanı sıra, gelişen ve büyüyen güçlü sanayisi ile ekonomide artık söz sahibi olmaya başlamıştır. Üreten ve gelişen bu ekonominin getirisi de hem istihdam hem de iş yükü açısından artacağı için, Konya ’nın bu nedenle artık fuar turizmine ve iş turizmine daha çok ihtiyacı vardır. Bu konum üzerine firmamızı konuşlandırdık. Bu zamana kadar Ortadoğu ’ya özellikle Suriye ve İran ’a düzenlediğimiz Yurtdışı iş seyahati turlarının yanı sıra, Rusya ’ya düzenlediğimiz iş seyahati, misafirlerimizin oldukça fazla beğenisini kazanmıştır. Firmamız çalışmaları doğrultusunda artık Konya ’da ki bu açığın kapanması için elimizden geleni yapma gayreti göstereceğiz. Artık üretici, sanayici ve ticaret erbabı, yurtdışına gideceğinde ne yapacağım paniğini yaşamayacak. Fay Turizm konaklama, ulaşım gibi başlıca ihtiyaçlarının dışında, her noktada eksiksiz hizmet verecektir.

Fay Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bekdik Turizm ve Konya açısından hedefleri ile firmasının vizyonu ve çalışma prensiplerini ise şu şekilde aktardı; Fay Turizm olarak bu zamana kadar kazandığımız bilgi, beceri ve tecrübeleri, genç ve dinamik olan yeni şirketimizde aktarmaya devam edeceğiz. Bu anlamda Konya ’dan yurtiçi ve yurtdışına gidecek olan hemşerilerimiz ile Konya ’ya gelecek olan yerli ve yabancı turistleri bilindik turizm acentelerinin aksine, müşteri olarak değil, misafirimiz olarak kabul ediyoruz. Konuklarımızı Anadolu kültüründeki misafirperverlik adetlerimize uygun şekilde karşılıyoruz ve ağırlıyoruz. Bu görüşümüzde hiçbir zaman değişmeden sürecektir. Hizmet sektöründe, özellikle turizm sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, dikkat edeceğiniz en önemli unsurun müşterilerinize misafir gibi davranarak onların en rahat edeceği imkânları sunmanızdır. Sektörümüzün olmazsa olmazı da budur.
Anahtar Kelimeler: FAY TURİZM

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant