Fransız Ekonomi Ve Ticaret Müşaviri Axel BaroKSO`yu Ziyaret Ettiux

Fransız Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Axel Baroux, Konya ile Fransa arasındaki işbirliğini geliştirmek amacıyla Konya Sanayi Odası`nı ziyaret etti. KSO Başkanı Büyükhelvacıgil`le görüşen Baroux, `Fransa`da her zaman Türkiye hakkında duyduklarınıza inanmayın, gelin görün diye söylüyorum” dedi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Fransız Ekonomi Ve Ticaret Müşaviri Axel BaroKSO`yu Ziyaret Ettiux
Fransız Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Axel Baroux ’un ziyaretinden memnuniyet duyduğu belirten KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Konya sanayisi, ticareti ve Kümelenme başta olmak üzere KSO ’nun yürüttüğü projeler hakkında bilgi verdi. KSO Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Hekimoğlu, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özsandıkçı ve Genç MÜSİAD Başkanı Yakup Barınlı ’nın da katıldığı ziyarette konuşan Başkan Büyükhelvacıgil, “Konya sanayisi ve ticareti ile ülkemizin önemli üretim merkezlerinden birisidir. Fransa ile Konya arasındaki ticari işbirliğini geliştirmeyi isteriz” dedi. Konya sanayisinin aralarında Fransız markalarının da bulunduğu önemli firmalara üretim yaptığının altını çizen Büyükhelvacıgil, Konya ’nın ticaret ve yatırım yapmak isteyen Fransız işadamı ve yatırımcılar için önemli avantajları olduğunu söyledi.

Baroux: “Konya ’dan çok etkilendim”
Fransız Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Axel Baroux ise, Konya ile Fransa arasında karşılıklı ticaretin gelişmesine katkıda bulunmak üzere geldiğini belirterek, “Fransa ’daki firmalara Türkiye ’nin İstanbul ’dan ibaret olmadığını anlatmak istiyoruz. Bunun için Konya ’yı da yakından tanımak istiyoruz. Konya ’dan gerçekten çok etkilendim” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Büyükhelvacıgil, Fransız Müşavir Axel Baroux ’a Konya Organize Sanayi Bölgesi Firma Tanıtım Kataloğu ile Kümelenme Kataloğu verdi.

Anahtar Kelimeler: KSO` Ya Ziyaret

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant