Yatağına İşediği İçin Öldürmüş

Konya`da 60 yaşındaki prostat hastasının, 20 gün önce arkadaş olup evine aldığı şahıs tarafından yatağına işediği için öldürüldüğü ortaya çıktı. Adliyeye sevk edilen şüpheli, "Niye öldürdüysem sana ne? Pişmanım" dedi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Yatağına İşediği İçin Öldürmüş

Olay, 2 gün önce merkez Meram ilçesi Sahipata Mahallesi Karamani Mehmet Paşa Sokak`taki bir evde meydana geldi. Kendisinden bir süredir haber alınamayan prostat hastası Adıgüzel Gürgen`in (60) ölmüş olabileceği yönünde polise ihbar geldi. İhbarı değerlendiren polis, eve girdiğinde yaşlı adamı yatağında ölü buldu. Darp izleri nedeniyle otopsi yapılan Gürgen`in kafatası ve kaburgalarında kırıklar tespit edilince olayın cinayet olduğu ortaya çıktı.KATİL KAMYON KASASINDA YAKALANDI

Çevrede araştırma yapan Konya Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, hasta olduğu için sadece sıcak günlerde sokağa çıkıp komşularıyla konuşan Gürgen`in 20 gün önce Ramazan isimli bir şahsı evine aldığını öğrendi. Araştırma yapan polis, şahsın işsiz ve parası olmayan 54 yaşındaki Ramazan A. olduğunu belirledi. Sürekli alkol aldığı öğrenilen ve eşkali belirlenen şahsın yakalanması için 2 gün boyunca sokaklarda araştırma yapan polis, cinayet zanlısını bir kamyonun kasasında yakaladı."YATAÐIMA İŞEDİ, ÖLDÜRDÜM"

Kamyon kasasında yakalanan Ramazan A., suçunu itiraf ederek, "Arkadaşım prostat hastasıydı, evin her tarafına işiyordu. Bir kez benim yatağıma işedi, ben de onu uyardım, kavga ettik. Sonra ben odamı değiştirdim, bu kez yine odama girip yatağıma işemişti. Alkollüydüm, tuttum kafasını duvara vurup darp ettim ve yattım. Sabah kalktığımda öldüğünü gördüm. Polisi arayıp, `Arkadaşım öldü` dedikten sonra olay yerinden ayrıldım" şeklinde ifade verdi.İKİNCİ DEFA ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

Suçunu itiraf etmesinin ardından Konya Numune Hastanesi`nde sağlık kontrolünden geçirilen zanlı, gazetecilerin soruları üzerine, "Niye öldürdüysem sana ne? Başka bir şey sormayın. Öldürdüğüme pişmanım" dedi. Adliyeye sevk edilen şahsın 1991 yılında hamallık yaptığı sırada tartıştığı arkadaşı Ali Yakut`u bıçaklayarak öldürdüğü de ortaya çıktı. Cinayeti işledikten sonra yakalanan Ramazan A.`nın 15 yıl hapis cezası aldığı ve 6 yıl cezaevinde kaldıktan sonra şartlı olarak tahliye edildiği öğrenildi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu