Fotoğraflarla `Sonsuz Şükran Köyü”

Konya`nın Hüyük ilçesine bağlı Çavuş beldesinde kurulmakta olan sanatçıların köyü, fotoğraf sanatçılarının objektiflerine yansıyan fotoğraflarıyla görücüye çıktı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Fotoğraflarla `Sonsuz Şükran Köyü”
Çavuş beldesinde inşa edilen “Sonsuz Şükran Köyü” nde çeşitli tarih aralıklarında çekilen fotoğraflar “Toprak sanatı ve fotoğraf” konulu bir sergi ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Beyşehirli fotoğraf sanatçıları Seyit Konyalı ile Dr. Gökalp Bilici ’nin, köyün kuruluşundan bugüne kadar fotoğraf karelerine yansıttığı 37 eser, 2 ’inci Anadolu ’ya Şükran Buluşmaları Festivali kapsamında görücüye çıkarıldı.
Çavuş İlköğretim Okulu hizmet binasındaki serginin açılışına AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Konya Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çıpan, etkinlik için beldede bulunan sanatçıların yanı sıra, projenin mimarı Mehmet Taşdiken, fotoğraf sanatçıları Reha Bilir, Seyit Konyalı, Dr. Gökalp Bilici ile vatandaşlar katıldı.
Taşdiken, sergide ilk kez gördüğü “Sonsuz Şükran Köyü” fotoğraflarına hayran kalırken, fotoğraf sanatçılarını birbirinden güzel eserleri nedeniyle kutladı.
Anahtar Kelimeler: Fotğraf

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu