Sufi Turizm Dualarlar Açıldı

Konya’da turizm sektöründe hizmet veren Sufi Turizm ve Seyahat Acentesi’nin yeni ofisi düzenle törenle Tren Garı karşısında açıldı.

03.06.2016 11:47, 7 yıl önce eklendi.
Sufi Turizm Dualarlar Açıldı

Açılış törenine İlahiyatçı -Yazar Ömer Döngeloğlu, Konya eski Milletvekili Hüseyin Üzülmez, TÜRSAB Konya BYK Başkanı Kazım Yanar, Konya eski Turizm ve Kültür Müdürü Abdüssettar Yarar, THY Konya Satış Müdürü Ahmet Postallı, Mevlana’nın Torunu Eşin Çelebi Bayru, turizmciler ve davetliler katıldı.

 

Açılış töreninde konuşan Sufi Turizm ve Seyahat Acentesi Genel Müdürü Celalettin Göçer, “Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için Sufi turizm ailesi adına herkese teşekkür ediyorum. 16 yıl önce her sabah ayrı bir coğrafyada uyanmanın keyfine varacaksınız sloganıyla çıktığım bu hizmet yolunda Amerika’dan Çin’e 50’ye yakın ülkeye yaptığımız turlarda dünyayı keşfederken, İzmir’den Van’a karış karış güzel ülkemizi gezdik. Keşfettik ve döndük.  Bu dönüşler yeni gezilerin tohumu oldu. Her keyifli misafirimiz onlarca yeni gezgini Sufi turizm ailesine getirdi. Sizlerle büyüdük ve geliştik. 2008 yılında kendi başıma hareket etmeye karar verdiğim bu yolculukta ilk günden beri yanımda olan ve bugüne gelmemde katkısı büyük olan bütün arkadaşlarıma ve bizi tercih eden dostlarımıza teşekkür ediyorum. Sufi turizm ailesi olarak bundan sonra yeni yerimizde Konyalılara ve bütün dostlarımıza hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

 

İlahiyatçı -Yazar Ömer Döngeloğlu’da, “Sufi Turizm ailesi bundan sonra da Kâbe’ye, Mescidi Aksaya ve diğer kültür turizminde bizlere çok büyük katkılar yapacaktır. Allah kutsal mekânlara gidemeyecekler için bir yol açsın. Hayırlı eylesin. Sufi turizmin yeni yeri de hayırlı hizmetlere vesile olsun” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu’nun yaptığı duadan sonra Sufi Turizm’in yeni yerinin açılışı yapıldı.

Açılış nedeniyle yapılan çekilişte Ayşe Bolluk adlı bir bayan Sufi Turizmden Kudüs gezisi kazanırken, Kâbe’nin örtüsünün bir parçası da sergilendi.

         

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu