Genel müdür mars oldu

Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Karaman`da incelemelerde bulundu

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Genel müdür mars oldu
Baykan spor tesisleri içerisinde bulunan bahçede bayan doktorla tavla oynadı ve yenildi

Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, bir dizi incelemelerde bulunmak için geldiği Karaman`da tavla oynadı ve mars oldu. Spor Bakanı Suat Kılıç ile birlikte Karaman`a gelen Genel Müdür Mehmet Baykan, Vali Süleyman Kahraman`ı ziyaret ettikten sonra, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Tesisleri tek, tek inceleyen Genel Müdür Mehmet Baykan, yapılacak yatırımlar ve mevcut spor tesislerin bakım-onarımı konusunda , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Kasım Aydoğdu`dan bilgi aldı ve çalışmalar hakkında talimatlar verdi.
Bu arada tesisler içerisinde bulunan Mabeyn çay bahçesine de uğrayan Genel Müdür Baykan, burada ailelerin tavla oynadığını görünce, yanlarına gitti, tesislerden memnun olup olmadığını sorduktan sonra, Karaman`da görevli bayan doktor ile tavla oynadı. Bayan doktorun annesi, babası, kardeşleri doktora destek verirken, deplasmanda olan Genel Müdür Mehmet Baykan , tavlada mars oldu. Mehmet Baykan Mabeyn işletmecisi Melek-Ali İhsan çiftini de kutladı ve tesisler içerisinde yer alan bahçeyi beğenerek, tam not verdi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat