Cep Telefonları Serinletiyor

Mobil iletişimde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonları,multi medya

11.07.2016 19:01, 4 yıl önce eklendi.
Cep Telefonları Serinletiyor

Özelliklerinin yanı sıra şimdide kullanıcılarını serinletiyor.

Mobil iletişimde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonları, sesli ve görüntülü konuşma, ses kaydı, fotoğraf çekimi, video kaydı, mesajlaşma ve en önemlisi bilgisayar işlevini yerine getiren multi medya özelliklerinin yanısıra şimdide kullanıcılarını sıcak yaz aylarında serinletiyor.

Micro soket özelliği bulunan tüm cep telefonlarına takılabilen mini fanlar sayesinde cep telefonu kullanıcıları, yaz aylarının kavurucu sıcağına rağmen her ortamda serinleme imkanını buluyor.

Konya’da cep telefonu aksesuarı satıcısı Fevzi Anlaş, tanesi 10 TL’den satılan cep telefonu mini fanlarının, telefonun kendi şarjıyla çalıştığını ifade ederek, fanın çalışması esnasında cep telefonu şarjından fazla enerji tüketilmediğini söyledi. Anlaş, havaların sıcak olmasından dolayı vatandaşların mini fanlara yoğun ilgi gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat