Taşkent sporlu Basketbolcu İsmail Çevik’e 2 Kulüp talip

İlimiz kulüplerinden biri olan Taşkent Spor Basketbol takımının yıldız ve başarılı sporcu İsmail Çevik’e iki kulüpten teklif var.

12.07.2016 12:09, 7 yıl önce eklendi.
Taşkent sporlu Basketbolcu İsmail Çevik’e 2 Kulüp talip

2017 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası hazırlık U15 Yıldız Erkek Milli Takım kampına ismen davet edilen ve katılan Taşkent spor Basketbol takımının yıldız sporcusu İsmail Çevik’e Banvit Basketbol ve Efes Basketbol kulüplerinden teklif geldi.

İlerisi için ümit vaat eden Taşkent sporlu Basketbolcu ilk önce Banvit Basketbol Kulübünün kampına davet edildi. Daha sonra ise Efes Kulübünün kampına katılacak olan Basketbolcu daha sonra kulübünün oluruyla iki kulüpten birini tercih edecek.

Taşkent spor Basketbol takımı antrenörü Gamze Keskinkaya;” Sporcumuz İsmail Çevik, katıldığı Milli takım hazırlık kamplarında gösterdiği performans ile dikkatleri kendi üzerine topladı. Şimdi Ülkemizin iki güzide ekibi bu sporcumuzu kadrolarına dahil etmek için tekliflerde bulundular. Şimdi bu sporcumuz ilk önce Banvit’in hazırlık kampına daha sonra ise Efes’in hazırlık kampına katılacak. Bu sporcumuz Türk basketbolcu için ümit vaat ediyor. Taşkent spor kulübü olarak bu sporcumuza her zaman sahip çıktık ve bundan sonrada sahip çıkarak iyi bir kulüpte forma giymesini istiyoruz” dediTaşkent spor kulübü Başkanı Ahmet Şanlı”  Taşkent spor Kulübü basketbol takımının yıldız ve başarımlı basketbolcusu İsmail Çevik’e iki kulübün talip olması biz yöneticileri mutlu etmiştir. İnşallah bu sporcumuz istediği kulübe gider ve hedefi olan Milli takım formasını giyer. Taşkent spor olarak sporcumuza her konuda yardımcı olmaya hazırız” dedi.

Anahtar Kelimeler: TaşkentBasketbolcukonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant