Vicdansızlar

Konya`da 2 günlük bir bebek, bir caminin avlusuna terk edilmiş olarak bulundu.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Vicdansızlar

Olay merkez Karatay ilçesi Feritpaşa Mahallesi`nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre mahallede bulunan Feritpaşa Camisi`ne gelen cami cemaati, caminin avlusunda battaniyeye sarılı bir bebek olduğunu fark etti. Bebeği camiye alarak soğuktan koruyan cemaat durumu 112 Acil Servis ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, bebeğin ilk muayenesini yaptıktan sonra Köprübaşı Polis Merkezi`ne götürdü. Burada yapılan ilk incelemenin ardından minik bebek ambulansla Dr. Faruk Sükan Doğum

ve Çocuk Hastanesi`ne getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.

Bebeğin durumunun iyi olduğunu ve herhangi bir sağlık probleminin olmadığını tespit ettiklerini belirten hastane doktorlarından Dr. Murat Sancaktar, "Hastamız, henüz 2 gün önce dünyaya gelmiş. Yaptığımız kontrollerde herhangi bir sağlık problemine rastlamadık. Bebeğimiz gayet sağlıklı. Kendisini 24 saat misafir edecek ve sonra Sosyal Hizmetler yetkililerine teslim edeceğiz" dedi.

3 kilo 300 gram dünyaya gelen erkek bebeğe doktor ve hemşireler Murat Ali ismini koydu. Polis, bebeğin anne ve babasını bulmak için soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler: Yazıklar Olsun

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu